Platforma logistyczna w Błoniu z nową halą magazynową dla firmy Polpharma

2022-05-04
Platforma logistyczna w Błoniu z nową halą magazynową dla firmy Polpharma

Dobiegła końca rozbudowa platformy zlokalizowanej w Błoniu, nieopodal Warszawy. Efektem prac nadzorowanych przez FM Logistic jest oddanie do użytku nowej hali magazynowej, która pozwoli firmie Polpharma na usprawnienie wielu procesów logistycznych – informuje JARTOM Real Estate. 

Wysokiej klasy magazyny w nowoczesnym centrum dystrybucyjnym

Ukończone już centrum dystrybucyjne jest największym tego rodzaju obiektem w Europie Centralnej oddanym do dyspozycji sektora farmaceutycznego. Jego całkowita powierzchnia wynosi niespełna 85 000 m2, a liczba miejsc paletowych przekracza 100 000. Zatrudnienie znalazło w nim kilkaset osób, co stanowi istotny impuls dla lokalnego rynku pracy. Warto podkreślić, że w tej lokalizacji Polpharma posiada już jeden magazyn oraz hurtownię, których łączny metraż wynosi niemal 20 000 m2. Dodatkowa nieruchomość ułatwi realizowanie zamówień i umożliwi prowadzenie działalności na szerszą skalę. Nie bez powodu podczas realizacji tej inwestycji firma zdecydowała się na współpracę z FM Logistic. Operator ten posiada bowiem certyfikat Zgodności z Zasadami Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej, który przyznał mu Główny Inspektorat Farmaceutyczny, potwierdzając tym samym profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych usług. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU