Plany budowy fabryki prochu i amunicji dla Sił Zbrojnych RP

2022-05-30
Plany budowy fabryki prochu i amunicji dla Sił Zbrojnych RP

Planowana jest nowa inwestycja w Pionkach. To właśnie tam firma Mesko planuje wybudować nowoczesną fabrykę amunicji i prochu. Przedsięwzięcie zostanie dofinansowane z budżetu państwa.- informuje JARTOM Real Estat

Inwestycja w nową fabrykę amunicji i prochu

W Pionkach w woj. mazowieckim planowana jest budowa nowego zakładu firmy Mesko, która jest czołowym producentem prochu i amunicji w Polsce. Firma dostarcza Siłom Zbrojnym RP oraz innym podmiotom odpowiedzialnym za bezpieczeństwo państwa wysokiej jakości amunicję i rakiety. Polska armia zyska wiec kolejną własną fabrykę prochu na terenie naszego kraju. Oznacza to większą niezależność oraz pewność i terminowość dostaw . Projekt zostanie dofinansowany z budżetu państwa kwotą 200 mln zł. Nowa fabryka w Pionkach oznacza również nowe miejsca pracy dla mieszkańców okolicznych terenów.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate otrzymasz pełen pakiet usług na zamówienie, w zakresie najmu, zakupu lub budowy hal. W szczególności specjalizujemy się w halach magazynowych i produkcyjnych. Tu czekają na Ciebie potencjalne oszczędności, które uzyskasz dzięki naszemu doświadczeniu i naszym relacjom w świecie magazynowym.


https://www.cozadzien.pl/region/w-pionkach-powstanie-fabryka-amunicji-i-prochu/81984,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU