PlantLab wynajmuje powierzchnię magazynową w Hillwood Kutno

2021-03-29
PlantLab wynajmuje powierzchnię magazynową w Hillwood Kutno

Dzięki doradztwu JARTOM, park logistyczny Hillwood Kutno stanie się miejscem realizacji inwestycji o innowacyjnym charakterze. To wszystko za sprawą firmy PlantLab, która wynajęła tam powierzchnię magazynową sięgającą 2 702 m2 – mówi Małgorzata Papaj, Manager d.s. Najmu z JARTOM Real Estate, odpowiedzialna za tę transakcję.

Powierzchnia magazynowa wykorzystana do nietypowych celów

Wynajęte hale nie posłużą do składowania towarów, lecz zostanie zbudowana w nich specjalna instalacja służąca do hodowania sałaty rzymskiej oraz jesiotra. Obiekt zostanie dostosowany do potrzeb najemcy, w wyniku czego powstanie w nim odpowiedni mikroklimat i zamknięty obieg wodny, izolowane od środowiska i w pełni niezależne od warunków naturalnych. Elastyczne podejście JARTOM Real Estate do klienta oraz wiara w powodzenie tego projektu, który uzyskał dofinansowanie z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju sprawiły, że PlantLab zdecydował się na nawiązanie współpracy z parkiem Hillwood Kutno. Istotną rolę odegrała również doskonała lokalizacja – niewielka odległość od autostrady i bezproblemowe możliwości dojazdu do Warszawy znacząco usprawnią procesy logistyczne i ułatwią komunikację.

Informacje o JARTOM Real Estate

Masz wątpliwości co wybrać: najem powierzchni w centrum logistycznym, czy własny budynek? Zapraszamy do JARTOM Real Estate. Porównamy dla Ciebie wszystkie rozwiązania i zweryfikujemy z bieżącą sytuacją na rynku. Misja firmy JARTOM Real Estate zawarta jest w haśle „Zmień magazyn na lepszy”. Wpisana jest w nią szczególna dbałość o to, aby wybór nowej hali był jak najbardziej korzystny dla poszukującego.JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU