Pilski Bank Żywności buduje nową siedzibę wraz z magazynem wysokiego składowania

Pilski Bank Żywności wybuduje siedzibę w Pile. Nowy magazyn umożliwi szybszą i efektywniejszą dystrybucję produktów spożywczych dla najbardziej potrzebujących w regionie. - informuje JARTOM Real Estate

Budowa hali magazynowej wraz z zapleczem socjalnym

W Pile wybudowana zostanie nowa siedziba Pilskiego Banku Żywności. Niedawno wmurowano kamień węgielny pod tę inwestycję. Obiekt powstanie na działce przy ulicy Polnej. Działka ta została przekazana instytucji przez miasto za symboliczną złotówkę. Budowa siedziby wraz z magazynem pochłonie kilka mln złotych. Hala będzie wyposażona w magazyn wysokiego składowania oraz strefę chłodni. Wiele produktów, które trafia do Pilskiego Banku Żywności, to produkty świeże, wymagające specjalnych warunków przechowywania.

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane