Pierwszy najemca w MLP Zgorzelec. To dystrybutor części samochodowych Auto Partner.

Wiemy kto wynajął pierwszą halę w nowoczesnym centrum logistycznym MLP Zgorzelec. To polski importer i dystrybutor części samochodowych. - informuje JARTOM Real Estate

Pierwszy najemca w MLP Zgorzelec

Jeden z największych na polskim rynku dystrybutorów części samochodowych wynajął kolejną halę magazynową u dewelopera MLP Group. To licząca 30 tys. mkw. hala w nowo powstałym kompleksie logistycznym MLP Zgorzelec. W rezultacie Auto Partner będzie pierwszym najemcom w tym obiekcie. Auto Partner to prężnie rozwijająca się firma, zajmująca się głównie dystrybucją i importem części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i motocykli. W 2022 roku dystrybutor przekroczył barierę 2 mld zł przychodu już po trzech kwartałach. Mimo to Auto Partner nie zwalnia tempa i planuje dalszy rozwój. Pomóc w tym może nowa przestrzeń magazynowa, która umożliwi dalsze zwiększenie skali prowadzonej działalności. Hala w MLP Zgorzelec została przystosowana do potrzeb dystrybutora, a także wyposażona w najnowsze rozwiązania z zakresu automatyki. Liczy ona aż 11 metrów wysokości, co umożliwi efektywne składowanie.
Wszystkie magazyny do wynajęcia MLP Group oferuje JARTOM Real Estate.

Informacje o JARTOM Real Estate

Transakcja zakupu lub wynajmu hali magazynowej, czy produkcyjnej jest bardzo skomplikowana i wymaga uzgodnienia dziesiątek, a może i setek spraw. Każda duża nieruchomość jest specyficzna. W JARTOM Real Estate opracowujemy indywidualny plan zakupu lub wynajmu dla każdego Klienta. W JARTOM Real Estate dołożymy wszelkich starań, aby zaproponować najlepszą dla Twojej firmy ofertę hali pod magazynowanie lub produkcję. Oprócz staranności oferujemy skuteczność, elastyczność, sprawczość i 30-letnie doświadczenie na rynku magazynowym.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane