Pierwsza umowa najmu w GLP Warsaw II

2021-04-02
Pierwsza umowa najmu w GLP Warsaw II

Nowoczesne centrum logistyczne GLP Warsaw II Logistics Centre oferuje 32 tys. mkw powierzchni magazynowej pod wynajem. Pierwszym najemcą, który podpisał umowę z zarządcą nieruchomości, jest firma Omida, która zdecydowała się na wynajem 6 tys. mkw. - informuje JARTOM Real Estate.

Centrum logistyczne - powierzchnie magazynowe pod wynajem

GLP Warsaw II Logistics Centre zlokalizowane jest pod Warszawą, w miejscowości Wypędy. Park magazynowy jest doskonale skomunikowany dzięki bliskiej odległości od drogi ekspresowej S8 oraz trasy S2 i autostrady A2. Pierwszą firmą, która wynajęła halę w tym parku magazynowym jest firma Omnis będąca liderem na rynku usług TSL w Polsce. W obiekcie wciąż dostępne są nowoczesne powierzchnie pod wynajem, które mogą zostać dostosowane do potrzeb i wymagań przyszłego najemcy. GLP Warsaw II to ultranowoczesny obiekt, który wyróżniają innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU