Phoenix Contact podwoi produkcje w Polsce i wybuduje nowe hale produkcyjne

Do 2030 roku niemiecki producent automatyki przemysłowej Phoenix Contact planuje podwoić produkcję w Polsce. Aby zrealizować tak ambitne plany, konieczne są kolejne inwestycje w naszym kraju i rozbudowa zaplecza produkcyjnego. Już wiemy, gdzie powstaną nowe fabryki Phoenix w Polsce. - informuje JARTOM Real Estate

Dwie duże inwestycje niemieckiego producenta w Polsce

W związku z planowanym zwiększeniem produkcji Phoenix Contact rozbuduje kompleks produkcyjny w Nowym Tomyślu, a także wybuduje nowoczesną fabrykę o imponującej powierzchni 21 tys. mkw w Tarnobrzegu. Produkcja w nowej hali w Nowym Tomyślu ma ruszyć już za dwa lata.
Obecnie niemiecki gigant rynku automatyki przemysłowej Phoenix Contact zatrudnia w Polsce aż 3,3 tys. pracowników. Po oddaniu do użytku nowych inwestycji, czyli do końca roku 2030, liczba ta wzrośnie do 5 tys.

Informacje o JARTOM Real Estate

Transakcja zakupu lub wynajmu hali magazynowej, czy produkcyjnej jest bardzo skomplikowana i wymaga uzgodnienia dziesiątek, a może i setek spraw. Każda duża nieruchomość jest specyficzna. W JARTOM Real Estate opracowujemy indywidualny plan zakupu lub wynajmu dla każdego Klienta. W JARTOM Real Estate dołożymy wszelkich starań, aby zaproponować najlepszą dla Twojej firmy ofertę hali pod magazynowanie lub produkcję . Oprócz staranności oferujemy skuteczność, elastyczność, sprawczość i 30 letnie doświadczenie na rynku magazynowym.


JARTOM Real Estate<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane