Phillips Medisize INC z kolejną inwestycją w Polsce. Gdzie wybuduje nową fabrykę?

Phillips Medisize INC coraz chętniej inwestuje w Polsce. Wybuduje już drugą fabrykę, która także znajdzie się w Siemianowicach Śląskich, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i zauważalnie zwiększy moce wytwórcze przedsiębiorstwa – informuje JARTOM Real Estate. 

Wartość zakładu produkcyjnego wycenia się na niespełna 200 milionów zł

Firma kontynuuje strategię dynamicznego rozwoju. Zaledwie w grudniu ubiegłego roku jej przedstawiciele poinformowali, że wybudują fabrykę wartą 115,5 mln złotych, w której powstawać będą sprzęty medyczne takie jak: pompy infuzyjne, inhalatory, wstrzykiwacze, dozowniki leków oraz respiratory. Aktualnie trwają intensywne prace mające na celu przystąpienie do realizacji tego przedsięwzięcia, a marka już planuje powstanie kolejnego obiektu, tym razem wycenianego na niespełna 200 mln złotych. W drugim zakładzie produkowane będą komponenty instalowane do ogniw akumulatorów, pozwalające na działanie systemów zarządzania baterią które są wykorzystywane w pojazdach elektrycznych. Phillips Medisize INC to jeden z liderów wśród dostawców rozwiązań i produktów z branży farmaceutycznej, który prowadzi działalność o międzynarodowym charakterze. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.  JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane