Perlipol inwestuje w budowę nowej hali produkcyjno – magazynowej

Perlipol przygotowuje się do budowy nowej hali o charakterze produkcyjno – magazynowym. Dzięki temu, że powstanie ona w Bełchatowie, czyli tam gdzie znajduje się siedziba firmy, usprawnionych zostanie wiele procesów logistycznych – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa hali związana z uruchomieniem konkretnej linii produkcyjnej

Zgodnie z przyjętymi planami, powierzchnia hali przekroczy 290 m2. Zostanie wyposażona w mechaniczną wentylację, wewnętrzną instalację elektryczną oraz instalację gazową. Będzie w pełni dostosowana do potrzeb przedsiębiorstwa, które realizuje tę inwestycję w związku z uruchomieniem linii technologicznej służącej do wytwarzania mikrosfer perlitowych. To ważny krok, który pozwoli marce dalej się rozwijać. Warto podkreślić, że w ramach przedsięwzięcia przewidziano również utwardzenie terenu przyległego do budynku. Perlipol jest firmą obecną na rynku już od ponad dwudziestu lat. Specjalizuje się w produkcji wermikulitu ekspandowanego oraz perlitu hydrofobizowanego, który znajduje szerokie zastosowanie w wielu branżach. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane