Perfetti Van Melle kupiło fabrykę gumy do żucia w Skarbimierzu w woj. opolskim

Fabryka gumy do żucia w Skarbimierzu została zakupiona przez Perfetti Van Melle, grupę, która w swoim portfolio ma takie marki jak m.in. Mentos, czy Chupa Chups.- informuje JARTOM Real Estate

Transakcja zakupu nowoczesnej fabryki na polskim rynku

Perfetti Van Melle zakupiła polską fabrykę gumy do żucia w Skarbimierzu. Transakcja ta jest częśćią długoterminowej strategii grupy, która ma na celu osiągnięcie pozycji światowego lidera w segmencie gum do żucia. Już teraz Perfetti Van Melle ma w swoim portfolio takie marki jak Mentos, Chupa Chups i Airheads. Wraz z zakupem fabryki grupa przejęła działalność Mondelz International w segmencie gum do żucia w USA, Kanadzie i Europie (poza Portugalią). Transakcja ta wzmocni więc portfolio produktowe Perfetti Van Melle oraz zwiększy jej zdolności produkcyjne. Zakupiona przez grupę fabryka w Skarbimierzu to nowoczesny, liczący 29 tys. mkw zakład, w którym pracuje aż 600 osób. Przejęcie zakładu będzie się wiązało z całkowitym utrzymaniem pracującego w niej zespołu.

Informacje o JARTOM Real Estate

Zespół JARTOM Real Estate to ludzie, którzy z pasją i zaangażowaniem uczestniczą w całym procesie przygotowania procesu zmiany magazynu. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam na profesjonalną obsługę klienta, która jest dla nas priorytetem. Z przyjemnością doradzimy w doborze właściwej hali. Z nami wynajmiesz, kupisz lub zbudujesz.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane