PepsiCo zainwestuje 1 mld zł w budowę fabryki chipsów i przekąsek w Polsce

2021-09-20
PepsiCo zainwestuje 1 mld zł w budowę fabryki chipsów i przekąsek w Polsce

PepsiCo dynamicznie rozwija swoją działalność oraz ofertę produktową i planuje budowę nowego zakładu produkcyjnego na terenie Polski. Nowa fabryka pozwoli zwiększyć moce przerobowe, dzięki czemu będzie w stanie produkować i dostarczać przekąski firmy zarówno na rynek polski, jak i na eksport do ponad 20 krajów, m.in. do Czech, Słowacji, czy Niemiec.  - informuje JARTOM Real Estate 

Nowy zakład produkcyjny

Popularny producent przekąsek i chipsów ziemniaczanych planuje kolejne inwestycje w naszym kraju. Odpowiedzią na rosnący popyt na produkty firmy oraz na ciągle zwiększającą się ofertę marki będzie nowa fabryka, która powstanie w województwie dolnośląskim, i która zaopatrzać będzie rynek polski oraz ponad 20 krajów, takich jak Czechy, Słowacja, czy Niemcy. Nowa fabryka PepsiCo powstanie na 30-hektarowej działce na terenie Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w miejscowości Święte. Budowa zakładu oraz niezbędnej infrastruktury pochłonie aż 1 mld zł, dzięki czemu będzie to największy i najbardziej nowoczesny zakład w Europie. Co więcej, fabryka w dolnośląskim będzie najbardziej zrównoważonym środowiskowo obiektem PepsiCo w Europie. Budowa tak wielkiego zakładu w Polsce to szansa dla polskich rolników, producentów i kooperantów, którzy zyskają możliwość współpracy z gigantem rynku spożywczego PepsiCo. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Transakcja zakupu lub wynajmu hali magazynowej, czy produkcyjnej jest bardzo skomplikowana i wymaga uzgodnienia dziesiątek, a może i setek spraw. Każda duża nieruchomość jest specyficzna. W JARTOM Real Estate opracowujemy indywidualny plan zakupu lub wynajmu dla każdego Klienta.


JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU