Pekabex buduje magazyny dla Prologis

2021-05-19
Pekabex buduje magazyny dla Prologis

Została zawarta oficjalna umowa między spółką Pekabex S.A., a Prologis Poland. Na jej mocy Pekabex wybuduje obiekt o charakterze magazynowym, który posłuży efektywnemu składowaniu towarów oraz ich dystrybucji – informuje JARTOM Real Estate. 

Nowoczesny budynek magazynowy z pełną infrastrukturą usprawni logistykę 

Wykonawca nie tylko wybuduje magazyn ale także cały system dróg i placów oraz stworzy właściwą infrastrukturę techniczną. Zgodnie z ustaleniami przyjęto, że prace dobiegną końca jeszcze w październiku bieżącego roku. Nowy obiekt, w którego posiadanie wejdzie Prologis znacząco usprawni procesy logistyczne i umożliwi prowadzenie działalności na szerszą skalę. To bardzo istotne, zwłaszcza z punktu widzenia stawiającej na dynamiczny rozwój spółki. Podpisana umowa obejmuje kompleksowy zakres prac oraz wszelkie kwestie dotyczące gwarancji, rękojmi, odszkodowań oraz limitów kar umownych. Grupa Pekabex słynie z innowacyjnego podejścia do budownictwa i stosowania nowoczesnych technologii. Można więc przewidywać, że ta współpraca zaowocuje sukcesami dla obu stron. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Oczekujesz indywidualnego podejścia? Szytej na miarę strategii działania? Tak właśnie działamy w JARTOM Real Estate. Tego nas nauczyło 30 letnie doświadczenie na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Wybierzemy dla Ciebie optymalną powierzchnię magazynową lub produkcyjną.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU