Peakside rozpoczyna budowę największego parku logistycznego w Warszawie

Firma inwestycyjna Peakside Capital Advisors rozpoczęła budowę największego parku logistycznego w Warszawie. Inwestycja ta dostarczy aż 100 tys. metrów kwadratowych nowoczesnej i zrównoważonej powierzchni magazynowej, zlokalizowanej w pobliżu centrum miasta. - informuje JARTOM Real Estate

Duża inwestycja na warszawskim rynku hal magazynowych

Podczas uroczystości wmurowania kamienia węgielnego pod pierwszy budynek, City Point Targówek, podkreślono znaczenie tego nowego centrum logistycznego dla rozwoju biznesu i logistyki w stolicy Polski. Inwestycja ta z pewnością będzie cieszyła się ogromnym zainteresowaniem klientów, którzy szukają dobrze skomunikowanego miejsca, które jest przyjazne dla środowiska i pracowników. Park logistyczny City Point Targówek będzie ubiegał się o najwyższe oceny w systemach certyfikacji LEED, BREEM oraz WELL. Ponadto obiekt będzie oferował atrakcyjne miejsca rekreacyjne, takie jak tereny zielone i strefy odpoczynku, aby podnieść komfort pracy i zdrowie pracowników. City Point Targówek to jeden z trzech obiektów logistycznych w portfolio joint venture między Peakside Capital Advisors oraz Partners Group, globalną firmą działającą na rynkach inwestycji prywatnych w imieniu swoich klientów. Jeżeli chcesz zapoznać się z ofertą City Point Targówek zobacz listę magazynów do wynajęcia oferowanych przez JARTOM.  

Informacje o JARTOM Real Estate

Doświadczenie JARTOM Real Estate pozwoli zaspokoić wyjątkowe potrzeby Twojej firmy. Na rynku magazynowym nie ma dla nas nieruchomości nie do zdobycia, warunków nie do wynegocjowania. Masz trudną i skomplikowaną sprawę? Zapraszamy do JARTOM Real Estate.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane