Partner JARTOM firma MLP Group utrzymuje swoich klientów w parkach logistycznych - Auto Partner zwiększa powierzchnie

2020-11-26
Partner JARTOM firma MLP Group utrzymuje swoich klientów w parkach logistycznych - Auto Partner zwiększa powierzchnie

Jartom Real Estate informuje o przedłużeniu umowy najmu oraz zwiększeniu wynajmowanego na cele magazynowe i biurowe przez Spółkę Auto Partner S.A w MLP Pruszków II. Auto Partner zwiększył wynajmowaną powierzchnię o 4,3 tys. m2, z czego 3,8 tys. m2 będzie pełniło funkcje magazynowe, a pozostała część zajmą pomieszczenia biurowo-socjalne. 

Całkowita powierzchnia wynajmowana przez Auto Partner będzie w rezultacie zajmowała blisko 13 tys. m2. Auto Partner S. A. wynajmuje powierzchnie od MLP Group od 2014 roku. Nowa powierzchnia hali i biura zostanie dostosowana do indywidualnych potrzeb najemcy i zostanie oddana do użytku 1 kwietnia 2021 r. MLP Pruszków II to centrum logistyczne zlokalizowane w gminie Brwinów, w okolicach Warszawy, które wynajmuje powierzchnie magazynowe firmom działających w różnych branżach. Nowoczesne powierzchnie magazynowe usprawniają logistykę.

Auto Partner S.A. to prężnie działająca spółka, która już od 27 lat zajmuje się sprzedażą oraz importem i dystrybucją części zamiennych do samochodowców, oraz motocykli


Jartom Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU