Park magazynowy CTP oddany do użytku. Kim jest pierwszy najemca?

Dobiegła końca realizacja inwestycji polegającej na budowie parku magazynowego CTPark Warsaw North. Położony w Czosnowie obiekt został oddany do użytku i znalazł już pierwszego najemcę, którym jest przedsiębiorstwo z sektora HVAC – informuje JARTOM Real Estate.

Wysokiej klasy magazyny i hale produkcyjne nieopodal stolicy 

Niekwestionowanym atutem nieruchomości jest lokalizacja. Zaledwie 20 kilometrów dzieli ją od Warszawy, nieopodal znajduje się również port lotniczy w Modlinie i trasa szybkiego ruchu. Pozwala to na usprawnienie wielu procesów logistycznych i czerpanie korzyści z dobrze zoptymalizowanego transportu. Kompleks zapewnia wysokiej klasy magazyny oraz hale produkcyjne i biura. Nie brakuje placów manewrowych i miejsc parkingowych. Cały obszar znajduje się pod profesjonalną całodobową ochroną, co w połączeniu z nowoczesnymi instalacjami przeciwpożarowymi zapewnia bezpieczeństwo na odpowiednim poziomie. Wiele wskazuje na to, że CTPark Warsaw North będzie cieszył się sporym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców prowadzących działalność w rozmaitych branżach. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane