Park magazynowy 7R Park Poznań East II zmienił swojego właściciela. Kto nim jest?

Deweloper 7R sfinalizował istotną transakcję polegającą na sprzedaży parku magazynowego 7R Park Poznań East II. Nieruchomość weszła w posiadanie funduszu inwestycyjnego DWS, który zarządza teraz kompleksem o powierzchni przekraczającej 51 000 m2 – informuje JARTOM Real Estate. 

Magazyny atrakcyjne z punktu widzenia najemców i nie tylko

Zainteresowanie wspomnianym parkiem magazynowym nie dziwi. Posiada on znakomitą lokalizację – jedynie 7 kilometrów dzieli go od centrum Poznania, a jeszcze mniej od autostrady A2. Nieopodal znajduje się wiele budynków mieszkalnych, które są znakomicie skomunikowane z tym składającym się z dwóch obiektów kompleksem. To wszystko pozwala na usprawnienie wielu procesów logistycznych i ułatwia dotarcie na miejsce personelowi. 7R Park Poznań East II jest również przyjazny środowisku naturalnemu, czego dowodzi certyfikacja BREEAM na poziomie Very Good. To miejsce, które sprzyja prowadzeniu działalności firmom z wielu różnych branż. W pełni zrozumiałe jest więc to, że cała dostępna w nim powierzchnia została już wynajęta. JARTOM komercjalizuje parki 7R, oferując duży wybór hal do wynajęcia od dewelopera 7R.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane