Park logistyczny MLP Poznań West z kolejnym najemcą. Jest nim firma Bevo

Firma Bevo wynajęła ponad 23 000 m2 powierzchni o charakterze magazynowo – biurowym, znajdującej się w parku logistycznym MLP Poznań West. Nieruchomość zostanie oddana do użytku przedsiębiorstwa w listopadzie tego roku – informuje JARTOM Real Estate.

Zaplecze magazynowe pomoże zoptymalizować pracę

Połączenie magazynów i zaplecza administracyjnego zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych i ułatwi zarządzanie placówką. Wybór tego obiektu nie był przypadkowy. Na jego korzyść przemówiło to, że zostanie objęty certyfikacją BREEAM, a więc będzie przyjazny środowisku. Ponadto wyróżnia go nowoczesność i doskonała lokalizacja zapewniająca dostęp do drogi ekspresowej S11 i autostrady A2. Dla firmy Bevo, która prowadzi działalność z zakresu technologii wodnej, a konkretniej zajmuje się dostarczaniem elementów do systemów rurowych, to istotny atut, który przyniesie jej wiele korzyści. Znajdzie bowiem odzwierciedlenie w płynnym transporcie, pozwalając generować spore oszczędności – czasu i pieniędzy. Jeżeli chcesz zapoznać się z ofertą MLP Group zobacz listę magazynów do wynajęcia MLP Group.

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane