Park logistyczny Logicor w Mszczonowie z nowym najemcą. Kto nim jest?

Firma Ekonip Logistics już wkrótce wprowadzi się do parku logistycznego Logicor w Mszczonowie. Do swojej dyspozycji otrzyma tam magazyny i biura o łącznej powierzchni sięgającej 9200 m2 – informuje JARTOM Real Estate.

Nowoczesne magazyny w dogodnej lokalizacji

Przedsiębiorstwo już od pewnego czasu szukało odpowiedniej nieruchomości. Kluczowe było to, by znajdowała się ona w niewielkiej odległości od głównej siedziby marki i aby zapewniała możliwość wysokiego składowania. Należący do Logicor obiekt spełnił te wymagania, co zaowocowało nawiązaniem współpracy. Dzięki niej Ekonip, który specjalizuje się w obsłudze, składowaniu i transporcie materiałów niebezpiecznych, będzie mógł usprawnić wiele procesów logistycznych. Położony w Mszczonowie kompleks składa się z sześciu hal magazynowych klasy A i gwarantuje swoim najemcom komfortowe warunki niezbędne do efektywnego prowadzenia działalności. Sporym atutem jest tutaj lokalizacja w sąsiedztwie drogi ekspresowej S8, która łączy Wrocław i Białystok. Czy Ekonip Logistics zostanie tam na dłużej? Czas pokaże! JARTOM oferuje do wynajmu hale magazynowe Logicor.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane