Park logistyczny Hillwood Łódź Chocianowice z nowym najemcą. Kto nim jest?

Do grona najemców parku logistycznego Hillwood Łódź Chocianowice dołączyła właśnie firma ET Promo. Otrzymała do swojej dyspozycji ponad 11 000 m2 nowoczesnej powierzchni o charakterze magazynowo-biurowym, co bez wątpienia przyniesie jej liczne korzyści i ułatwi dalszy rozwój – informuje JARTOM Real Estate.

Przyjazne środowisku magazyny w centralnej części kraju

ET Promo zajmuje się kompleksowym pakowaniem artykułów przemysłowych i spożywczych. Zaplecze magazynowe pozwoli jej na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Wybór obiektu nie był przypadkowy. Z pewnością istotną rolę odegrała jego znakomita lokalizacja w centralnej części kraju. Park jest położony przy drodze krajowej nr 14 i zapewnia dogodny dostęp do autostrad A1 oraz A2. Umożliwi to cieszenie się dobrze zoptymalizowanym, płynnym transportem. Nie bez znaczenia jest również to, że nieruchomość jest przyjazna środowisku naturalnemu. Posiada certyfikat w systemie BREEAM na poziomie excellent. Pełną ofertę centrów logistycznych Hillwood znajdziesz w JARTOM.

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane