Park logistyczny Hillwood & Lcube Wrocław East znalazł najemcę. Kto nim jest?

Choć park logistyczny Hillwood & Lcube Wrocław East znajduje się w trakcie budowy, a do użytku zostanie oddany dopiero w lipcu przyszłego roku, znalazł już najemcę. Firma Nunner Logistics otrzyma do swojej dyspozycji powierzchnię magazynową przekraczającą 22 800 m2 oraz 285 m2 zaplecza biurowo – socjalnego – informuje JARTOM Real Estate.

Nowoczesne magazyny w dogodnej lokalizacji

Nieruchomość powstaje w Dobrzykowicach i jest znakomicie skomunikowana z siecią dróg. Pozwoli to na usprawnienie wielu procesów logistycznych i optymalizację transportu. Obiekt będzie certyfikowany w systemie BREEAM na poziomie Excellent, a nowoczesne magazyny klasy A z pewnością szybko znajdą kolejnych najemców. Co ciekawe, LCube nie zamierza poprzestać na tym przedsięwzięciu realizowanym we współpracy z Hillwood. Deweloper zakupił również teren sąsiadujący z budowanym aktualnie parkiem logistycznym i zgodnie z przyjętymi planami, w ciągu dwóch najbliższych lat powstaną tam kolejne magazyny. Pełną ofertę centrów logistycznych Hillwood znajdziesz w JARTOM.

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane