Park logistyczny GLP Park Lędziny z nowym najemcą. Kto nim jest?

GLP Park Lędziny to nowoczesny obiekt oferujący magazyny i powierzchnie produkcyjne wysokiej klasy, który został zbudowany tak, by zachować standardy dewelopera oraz posiadać ekologiczny i ekonomiczny charakter. Nie dziwi więc, że zyskał właśnie nowego najemcę, którym jest Expeditors Polska – informuje JARTOM Real Estate.

Dodatkowa powierzchnia magazynowa ułatwi rozwój firmy

Firma otrzymała do swojej dyspozycji magazyn o wielkości sięgającej niemal 7000 m2, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Dlaczego ta marka prowadząca międzynarodową działalność z zakresu spedycji, usług celnych i dystrybucji zdecydowała się akurat na tę nieruchomość? Jej przedstawiciele otwarcie mówią o tym, że kluczową rolę podczas dokonywania wyboru odegrała lokalizacja. Lędziny stanowią doskonałe miejsce do obsługi klientów z południa Polski, w szczególności z takich aglomeracji jak Kraków, Wrocław i Katowice. Powiększenie zaplecza to również kolejny, naturalny krok wpisujący się w strategię ekspansji na lokalnym rynku. Jeżeli chcesz zapoznać się z ofertą GLP zobacz listę magazynów do wynajęcia GLP.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane