Park logistyczny BIK Park Wrocław cieszy się dużą popularnością. Oto, kto dołączył do grona najemców!

Park logistyczny BIK Park Wrocław został w pełni skomercjalizowany. Wszystko za sprawą podpisanej przez Cinno Poland umowy najmu, na mocy której spółka weszła w posiadanie  powierzchni przekraczającej 5200 m2 – informuje JARTOM Real Estate.

Magazyny i biura przyjazne przedsiębiorcom oraz środowisku

Zagospodarowaniem nieruchomości firma zajmie się w kompleksowy sposób, dzieląc ją na obszar o charakterze produkcyjno – magazynowym o wielkości 4800 m2, oraz na funkcjonalne i atrakcyjne wizualnie pomieszczenia biurowe, które zajmą 460 m2. Takie podejście zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych i ułatwi administrowanie oraz prowadzenie działalności. Wybudowana hala zostanie oddana do użytku jeszcze w tym kwartale bieżącego roku. Dlaczego BIK Park Wrocław cieszy się tak dużym zainteresowaniem? Jednym z najważniejszych atutów jest w tym przypadku lokalizacja zapewniająca bezproblemowy dostęp do centrum miasta oraz autostrady A4. Budynek odpowiada również aktualnym standardom dotyczącym ochrony środowiska. To wszystko stwarza bardzo dobre warunki do prowadzenia biznesu. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane