Park Logistyczny Pruszków sprzedany. Kto zakupił ten atrakcyjny obiekt magazynowy?

2022-06-01
Park Logistyczny Pruszków sprzedany. Kto zakupił ten atrakcyjny obiekt magazynowy?

Duża transakcja na rynku hal magazynowych. Nowoczesny Park Logistyczny Pruszków zlokalizowany tuż przy wylocie autostrady A2 został sprzedany przez WAN S.A. firmie EQT Exeter. - informuje JARTOM Real Estate

Duży potencjał gospodarczy w regionie

W ostatnich latach Pruszków przyciągał nowych inwestorów i kusił dużym potencjałem, a także świetną lokalizacją i szybkim transportem w obrębie aglomeracji warszawskiej. Ponadto bezpośrednia odległość od autostrady A4 pozwala na sprawną logistykę oraz dystrybucję towarów na teren całej Polski. Dzięki tym zaletom obecnie Pruszków pochwalić może się dużą ilością nowoczesnej powierzchni magazynowej i przemysłowej zajmującej łącznie aż 1 mln mkw. To okolica doceniana oraz poszukiwana przez najemców i nabywców nieruchomości komercyjnych. To właśnie w Pruszkowie znajduje się Park Logistyczny Pruszków, który obecnie wynajmowany jest przez firmę Hebe należącą do grupy Jeronimo Martins. Obiekt służy najemcy jako centrum dystrybucyjne na woj. mazowieckie i doskonale sprawdza się w tej roli. Niedawno firma EQT Exeter zdecydowała się na zakup tego obiektu od WAN S.A. O zawarciu transakcji przesądziła atrakcyjna, chłonna z punktu widzenia rynku lokalizacja oraz to, że obiekt jest obecnie w pełni wynajęty i przynosi stały, comiesięczny dochód.

Informacje o JARTOM Real Estate

Współpraca z JARTOM Real Estate pozwala zachować jasną i bezpośrednią komunikację, poufność procesu zakupu lub najmu nieruchomości magazynowej, produkcyjnej, czy innej hali na różne zastosowania.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU