Park Kalisz sprzedany. Kim jest nabywca powierzchni logistycznej?

Park Kalisz oferujący powierzchnię logistyczną oraz tę przeznaczoną dla przemysłu lekkiego został sprzedany. Od dotychczasowego właściciela, którym był TEL Real Estate Developer, nabyły go dwie firmy: MNK Partners i Konveyor – informuje JARTOM Real Estate.

Park logistyczny o dużym potencjale

Inwestycja stanowi kompleks nowoczesnych budynków o łącznym metrażu wynoszącym około 20 000 m2. Dużym atutem jest tutaj lokalizacja w centrum Kalisza, która niesie ze sobą wiele korzyści i pod wieloma względami ułatwia prowadzenie działalności. Doceniła to firma, która w całości wynajęła logistyczną część parku, zakupioną teraz przez MNK Partners.  Zaplecze przemysłowe nabył z kolei Konveyor – renomowany dostawca komponentów dedykowanych branży motoryzacyjnej, który posiada siedzibę w Stambule i jest obecny na międzynarodowym rynku. Warto podkreślić, że Park Kalisz TEL RED został zaprojektowany tak, by sprzyjać efektywności zachodzących w nim procesów. Umożliwia to między innymi jego specyficzna, starannie przemyślana bryła. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.



JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie



* pola oznaczone gwiazdką są wymagane