Paragon Medical inwestuje 50 milionów złotych w rozbudowę obiektu w Siechnicach. Co dzięki temu zyska?

2022-05-02
Paragon Medical inwestuje 50 milionów złotych w rozbudowę obiektu w Siechnicach. Co dzięki temu zyska?

Firma Paragon Medical przeznaczyła 50 milionów złotych na rozbudowę zakładu zlokalizowanego w Siechnicach. Część środków zostanie przeznaczona na park maszynowy, a w ramach przygotowań do całej inwestycji zakupiono również halę produkcyjną znajdującą się w niewielkiej odległości od obiektu, co zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych – informuje JARTOM Real Estate.

Nowa hala produkcyjna i większa powierzchnia sposobem na poszerzenie działalności

Rozbudowa fabryki umożliwi uruchomienie linii produkcyjnych służących do wytwarzania produktów nowej kategorii. Będą to części systemów służących do podawania leków, które uzupełnią asortyment marki. Aktualnie w obiekcie w Siechnicach, w którym zatrudnienie znalazło około 250 osób, powstają implanty ortopedyczne, instrumenty medyczne oraz skrzynki służące do ich transportu. Paragon Medical nie ukrywa, że realizowany projekt wynika z dynamicznego rozwoju marki, która w ciągu kilku minionych lat zauważalnie zwiększyła swoje obroty i umocniła pozycję na rynku. Wiele wskazuje na to, że nie jest to ostatnie tego rodzaju przedsięwzięcie, którego podjęła się ta amerykańska firma.  

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.  JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU