Pamapol wybuduję nową pakownię warzyw mrożonych wraz z magazynem w Pomorskiej Strefie Ekonomicznej

2021-10-26
Pamapol wybuduję nową pakownię warzyw mrożonych wraz z magazynem w Pomorskiej Strefie Ekonomicznej

Pamapol intensywnie rozwija swoją działalność i w związku z tym planuje zainwestować w budowę pakowni warzyw mrożonych oraz magazyn na terenie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. - informuje JARTOM Real Estate

Pamapol rośnie w siłę w pomorskiej strefie

Pamapol to producent żywności notowany na GPW, który specjalizuje się głównie w produkcji dań gotowych i konserw. W ostatnim czasie Pamapol uzyskał pierwszą w historii swojej działalności decyzję strefową, która została wydana na 12 lat. Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna przyznała pomoc publiczną w postaci ulg w podatku dochodowym do 35,99 mln zł spółce zależnej Pampolu – Warmińskim Zakładom Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego w Kwidzynie. Jednym z warunków wydanej ulgi jest  zainwestowanie co najmniej 79,1 mln zł, a maksymalnie 102,8 mln zł. W związku z przyznaną ulgą oraz rozwojem działalności producent żywności planuje postawić nową pakownię nową pakownię warzyw mrożonych wraz z magazynem . Nowy obiekt pozwoli na efektywniejsze magazynowanie oraz pozwoli zwiększyć skalę produkcji. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Witamy na stronie JARTOM Real Estate. Nasi specjalistyczni doradcy ds. powierzchni magazynowych wesprą Cię w Twoich planach biznesowych w zakresie doboru powierzchni magazynowej lub produkcyjnej. Centra logistyczne, samodzielne obiekty, najem, zakup, budowa to wszystko oferujemy w jednym miejscu. Wdrożymy strategię przygotowaną specjalnie dla Ciebie.


JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU