Packeta Poland rozwija się w Polsce - otwarcie nowego magazynu w Bielsku-Białej

Czeska firma działająca w branży e-commerce Packeta Poland otworzyła nowy magazyn cross-dock w województwie śląskim. To kolejny krok w ekspansji firmy oraz rozwoju jej działalności w Polsce. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa hala magazynowa w Bielsku-Białej

Nowy magazyn czeskiej spółki Packeta Poland znajduje się w Bielsku-Białej i liczy 4,7 tys. mkw. Jego zadaniem będzie usprawnienie obsługi klientów, gdyż dotychczas działający oddział w Cieszynie nie był wystarczający dla dynamicznie rosnącej liczby zamówień obsługiwanych przez Packeta. Nowa inwestycja była więc konieczna z punktu dostosowania możliwości firmy do rosnącej skali biznesu w Polsce i Europie. Budowa magazynu pochłonęła aż 7 mln zł, a zatrudnienie znalazło w nim 42 stałych pracowników. Magazyn w Bielsku-Białej ma większe możliwości przeładunkowe i pozwoli na znaczne skrócenie czasu dostawy zamówień. Obiekt ten może obsłużyć nawet 600 tys. paczek miesięcznie.

Informacje o JARTOM Real Estate

Oczekujesz indywidualnego podejścia? Szytej na miarę strategii działania? Tak właśnie działamy w JARTOM Real Estate. Tego nas nauczyło 30-letnie doświadczenie na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Wybierzemy dla Ciebie optymalną powierzchnię magazynową lub produkcyjną.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane