PVH inwestuje w energię odnawialną- magazyn wyposażony został w najwydajniejszy dach solarny

2020-12-31
PVH inwestuje w energię odnawialną- magazyn wyposażony został w najwydajniejszy dach solarny

PVH Corp, znana firma odzieżowa mająca w swoim portfolio takie marki jak Calvin Klein czy Tommy Hilfiger, zainwestowała w najwydajniejszy dach solarny w tego typu obiektach na świecie. Centrum logistyczno-magazynowe PVH Europe w Venlo w Holandii zostało wyposażone w 48 tys. paneli słonecznych.- informuje JARTOM Real Estate. 
Centrum logistyczne PVH Europe w Venlo to liczący 110 000 mkw. będący głównym centrum dystrybucyjnym firmy, skąd produkty dostarczane są do sklepów firmowych w Europie, Afryce oraz na Bliskim Wschodzie. Magazyn w Venlo dostarcza również towary bezpośrednio do klientów. 
Energia słoneczna uzyskana dzięki nowoczesnemu systemowi solarnemu całkowicie pokrywa zapotrzebowanie na energię centrum logistycznego PVH Europe w Venlo. Co więcej, nadwyżki energii, poprzez publiczną sieć linii elektrycznych, przekazywane są do pozostałych magazynów, sklepów i biur PVH Europe w Holandii. W rezultacie nowe panele słoneczne zainstalowane na dachu PVH Europe całkowicie pokrywają potrzeby energetyczne firmy w Holandii.
Firma PVH Corp od lat dąży do zminimalizowania wpływu działalności firmy na środowisko naturalne. W ramach projektu RE100 spółka zobowiązała się do tego, by do 2030, całość energii wykorzystywaną we wszystkich oddziałach, magazynach i sklepach firmy pozyskiwać ze źródeł odnawialnych.  Kolejnym punktem w drodze do zrównoważonego rozwoju jest zredukowanie emisji dwutlenku węgla o 30% w obrębie łańcucha dostaw. PVH Corp uzyskała ocenę „Very Good” w ratingu nadanym przez BREEAM jako firma odzwierciedlająca standardy zrównoważonego rozwoju.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU