PROMAR inwestuje w Zawierciu i planuje zwiększyć zatrudnienie

2021-12-23
PROMAR inwestuje w Zawierciu i planuje zwiększyć zatrudnienie

img

Promar, producent dodatków do żywności, po raz kolejny rozbudowuje swój zakład produkcyjny w Zawierciu. Nowoczesna hala magazynowa o powierzchni 2,3 tys. mkw jest już praktycznie na ukończeniu.- informuje JARTOM Real Estate

Nowe inwestycje w Zawierciu

PROMAR, producent branży spożywczej działający na polskim rynku już od 30 lat, wybudował nową halę magazynową w Zawierciu. Ten znany producent dodatków do żywności swoje produkty sprzedaje w Polsce, a także eksportuje zagranicę. Ostatnie lata rozwoju firmy to intensywna ekspansja europejskich rynków, a także nowe inwestycje w Polsce, zwiększające konkurencyjność producenta na rynku oraz pozwalające na zwiększenie skali prowadzonej działalności. W przeciągu 2 lat firma wybudowała nowoczesny biurowiec, laboratorium oraz będącą właśnie na ukończeniu nową halę magazynową. Nowe przedsięwzięcia realizowane na terenie Zawiercia zapewniają nieustanny rozwój Promaru, który sukcesywnie powiększa powierzchnię swojej fabryki oraz powierzchnię magazynową. Hala, która niebawem zostanie oddana do użytku, ma powierzchnię 2,3 tys. mkw i jest częściowo zautomatyzowana. Jej budowa przyczyni się do zwiększenia zatrudnienia na terenie zakładu. Poszukiwani będą głównie pracownicy produkcji oraz magazynierzy.

Informacje o JARTOM Real Estate

Działamy w JARTOM Real Estate na terenie całego kraju. Główne ośrodki magazynowe to Warszawa, Łódź, Śląsk i Poznań. Magazyny położone są przy głównych arteriach komunikacyjnych, trasach szybkiego ruchu i przy autostradach.

JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU