PRO-LOGIS wynajmuje magazyny w HILLWOOD

2021-05-24
PRO-LOGIS wynajmuje magazyny w HILLWOOD

Firma PRO-LOGIS zdecydowała o powiększeniu swojego zaplecza logistycznego i wynajęła powierzchnię sięgającą 10 500 m2 o charakterze magazynowo – biurowym zlokalizowaną w obiekcie Hillwood Targówek. To kolejny, naturalny krok na drodze dynamicznego rozwoju przedsiębiorstwa, który pozwoli na cieszenie się imponującym metrażem w pełni dostosowanym do rodzaju prowadzonej działalności – informuje JARTOM Real Estate. 

Powierzchnia magazynowa w parku logistycznym o znakomitej lokalizacji

W wynajętym przez PRO-LOGIS magazynie znajdzie się szereg udogodnień, które ułatwią realizowanie zadań związanych z obsługą branży e-commerce. Nie zabraknie strefy kompletacji zamówień bazującej na zautomatyzowanych rozwiązaniach, które usprawnią wiele procesów logistycznych. Wydzielono również obszar pakowania, w którym znajdą się specjalne stoły. Magazynowanie towarów będzie bardziej efektywne dzięki regałom wysokiego składowania i regałom pickingowym. Na korzyść parku logistycznego Hillwood Targówek przemawia także jego lokalizacja. Odległość dzieląca obiekt od centrum Warszawy jest niewielka, co zapewnia bezproblemowy transport oraz dojazd na miejsce także przy pomocy transportu publicznego. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU