PRO PLAST EPP wybuduje halę produkcyjną w województwie wielkopolskim

Spółka PRO PLAST EPP podjęła decyzję o budowie nowej hali produkcyjnej. Na lokalizację wybrano Ocieszyn – miejscowość, w której znajduje się siedziba firmy, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i ułatwi nadzorowanie prac – informuje JARTOM Real Estate.

Hala produkcyjna o solidnej, stalowej konstrukcji

Z czego wynika chęć realizacji tego rodzaju inwestycji? Umożliwi ona na zyskanie przestrzeni i zaplecza potrzebnych do wdrożenia nowej technologii wytwarzania gumowych mat ciętych z walca gumy kompozytowej. Dzięki temu marka stanie się bardziej konkurencyjna, a generowane przez nią obroty będą zwiększone. Zgodnie z przyjętymi planami hala produkcyjna będzie posiadała solidną, stalową konstrukcję. Wykonawca będzie musiał podejść do swojego zadania w sposób kompleksowy, gdyż zakres zlecenia obejmuje również prace ziemne, fundamentowe oraz montaż bram. PRO PLAST EPP to polskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkowaniem prasowanych wyrobów przy użyciu granulatu gumowego pochodzącego z recyklingu. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.JARTOM Real Estate<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane