PIT-RADWAR S.A. otwiera nowoczesne centrum produkcyjno-serwisowe dla Sił Zbrojnych RP

PIT-RADWAR S.A., renomowany producent systemów obrony powietrznej i uzbrojenia, uruchomił Mazowieckie Centrum Produkcyjno-Serwisowe. Projekt ten ma sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu Sił Zbrojnych RP na nowoczesne systemy i rozwiązania. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa inwestycja PIT-RADWAR S.A.

Spółka PIT-RADWAR S.A., wraz we współpracy z MON, otworzyła Mazowieckie Centrum Produkcyjno-Serwisowe. Obiekt ten jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na nowoczesne systemy obrony powietrznej i uzbrojenia oraz proces modernizacji Sił Zbrojnych RP. Inwestycja ta, o wartości ponad 100 milionów złotych, została zrealizowana zgodnie z wytycznymi Przemysłu 4.0. Nowe Mazowieckie Centrum Produkcyjno-Serwisowe umożliwi znaczne zwiększenie zdolności produkcyjnych Spółki. Centrum otwarte zostało w podwarszawskiej Kobyłce. Nowo otwarte Mazowieckie Centrum Produkcyjno-Serwisowe liczy aż 10 tys. mkw. Jego otwarcie zapewni spółce zwielokrotnienie zdolności produkcyjnych wyrobów o dużych gabarytach, w tym integracji systemowej. Ponadto w obiekcie przeprowadzane będą testy oraz czynności serwisowe.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate otrzymasz pełen pakiet usług na zamówienie, w zakresie najmu, zakupu lub budowy hal. W szczególności specjalizujemy się w halach magazynowych i produkcyjnych. Tu czekają na Ciebie potencjalne oszczędności, które uzyskasz dzięki naszemu doświadczeniu i naszym relacjom w świecie magazynowym.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane