PIER LUIGI wybuduje halę produkcyjno – magazynową z zapleczem biurowym

PIER LUIGI stawia na dynamiczny rozwój i przygotowuje się do budowy hali o charakterze produkcyjno – magazynowym. Nieruchomość będzie dysponowała częścią biurową i zapleczem socjalnym, co zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych i efektywnym zarządzaniem placówką – informuje JARTOM Real Estate.

Nowa hala przyspieszy wdrożenie innowacji i unowocześnienie firmy

Wiadomo już, że nieruchomość powstanie w Chorzowie. To tam znajduje się siedziba przedsiębiorstwa. Budowa hali pozwoli na jego unowocześnienie, a także na poszerzenie i uatrakcyjnienie asortymentu. Produkcja zostanie zautomatyzowana, co przełoży się na wzrost efektywności i mocy wytwórczych. Większa wydajność będzie oznaczała większe zyski. W ofercie marki pojawią się też nowe oraz ulepszone produkty neutralne dla klimatu. Dzięki nim stanie się ona bardziej atrakcyjna w oczach klientów i wyróżni się spośród konkurencji. PIER LUIGI to renomowany producent kalendarzy książkowych, notesów oraz gadżetów reklamowych, który działa na rynku już od 30 lat. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane