PGZ Stocznia Wojenna z kilkoma dużymi inwestycjami. Wśród nich nowa hala produkcyjna

PGZ Stocznia Wojenna przygotowuje się do budowy nowej hali produkcyjnej. Warto podkreślić, że to zaledwie jedna z kilku dużych inwestycji, które zostały zaplanowane i których celem jest między innymi optymalizacja pracy oraz usprawnienie wielu procesów logistycznych – informuje JARTOM Real Estate. 

Hala powstanie w ciągu dwóch najbliższych lat 

Zgodnie z przyjętym harmonogramem, prace budowlane rozpoczną się na początku przyszłego roku i dobiegną końca w połowie 2024 r. Ich owocem będzie nie tylko hala produkcyjna ale i hala kadłubowa, budynek o charakterze socjalno – administracyjnym oraz kompleksowe zagospodarowanie terenów. Przewidziano też modernizację i rozbudowę sieci dróg wewnętrznych i infrastruktury technicznej towarzyszącej. Obecnie trwają poszukiwania wykonawcy, który będzie odpowiedzialny za ten projekt. Dziś wiadomo już, że w obiekcie produkcyjnym znajdzie się między innymi: ślusarnia, stanowisko hydrauliki siłowej z polem odkładczym a także stanowisko przeznaczone do obsługi pomp, wind, sprężarek oraz linii wałów. Bez wątpienia będzie to więc funkcjonalna nieruchomość, która ułatwi stoczni prowadzenie działalności polegającej na remontowaniu, projektowaniu i udoskonalaniu okrętów wojennych. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.  JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane