PGE wybuduje w Ustce Centrum Kompetencji Morskiej Energetyki Wiatrowej i nie tylko

PGE przygotowuje się do realizacji inwestycji o kompleksowym charakterze, która obejmie budowę Centrum Kompetencji Morskiej Energetyki Wiatrowej oraz bazy operacyjno – serwisowej dedykowanej morskim farmom wiatrowym. Na lokalizację przedsięwzięcia wybrano Ustkę – informuje JARTOM Real Estate.

Nowoczesny magazyn, zaplecze biurowe i wiele więcej

Baza zostanie przystosowana do tego, by funkcjonowała przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. Znajdzie się w niej magazyn w którym będą składowane części zamienne oraz wszelkie narzędzia potrzebne do serwisowania morskich farm wiatrowych. W planach uwzględniono również zaplecze o charakterze biurowo – socjalnym, które pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i zoptymalizowane zarządzanie obiektem. Centrum Kompetencji Morskiej Energetyki Wiatrowej stanie się miejscem testowania oraz implementowania nowych technologii. To w nim będą również przeprowadzane szkolenia dla specjalistów. Dlaczego akurat Ustka? Tamtejszy port posiada dobre warunki techniczne, a miasto zapewnia sporą bazę noclegową. Za budowę, która rozpocznie się w 2024 roku odpowiedzialna będzie PGE Baltica. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane