PAWBOL inwestuje w rozbudowę fabryki. Powstaną nowe hale magazynowe i produkcyjne

Firma PAWBOL przygotowuje się do rozbudowy swojej fabryki zlokalizowanej w Zatorze. W ramach tego kompleksowego przedsięwzięcia powstaną nowe hale produkcyjne oraz magazynowe, a istotną pomocą w realizacji inwestycji jest wsparcie udzielone przez Krakowski Park Technologiczny, który zaoferował sporą ulgę podatkową – informuje JARTOM Real Estate. 

Rozbudowa zakładu produkcyjnego zwiększy moce wytwórcze

Marka zaplanowała modernizację infrastruktury oraz rozszerzenie parku maszynowego, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych oraz wdrożenie nowoczesnych rozwiązań z zakresu automatyzacji. W efekcie praca zostanie zoptymalizowana, a w połączeniu z uruchomieniem dodatkowych linii produkcyjnych oraz oddaniem do użytku nowego magazynu z całą pewnością można spodziewać się zwiększenia mocy wytwórczych placówki. Szacuje się, że koszt inwestycji przekroczy 25 milionów złotych. Będzie ona istotnym krokiem na drodze dynamicznego rozwoju przedsiębiorstwa PAWBOL, które już od ponad 30 lat funkcjonuje w branży elektrotechnicznej, prowadząc działalność o charakterze międzynarodowym. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane