PAKi Logistics z nowym biurem w Polsce

Firma PAKi Logistics kontynuuje umacnianie swojej pozycji na polskim rynku i otwiera nowe biuro. Na jego tymczasową siedzibę wybrano Platinium Business Center w Warszawie i już teraz wiadomo, że pozwoli ono na usprawnienie wielu procesów logistycznych – informuje JARTOM Real Estate.

Dodatkowe biuro umożliwi zapewnienie kompleksowej obsługi klientów

W nowej lokalizacji będzie pracować personel złożony ze specjalistów z zakresu sprzedaży, obsługi klienta oraz logistyki. Plany przewidują systematyczne powiększanie kadry tak, by możliwa była realizacja celu, który przyświecał marce podczas otwierania kolejnego biura. Jest nim zapewnianie najwyższej jakości usług klientom z Europy Środkowo – Wschodniej, do których należą sieci handlowe, przedsiębiorstwa transportowe i producenci działający w wielu branżach. Przedstawiciele zarządu PAKi Logistics nie ukrywają, że to inwestycja, która pozwoli na dalszy, dynamiczny rozwój i generowanie większych zysków. Warto podkreślić, że założona w 1974 roku firma jest obecnie największym europejskim dostawcą usług z zakresu zrównoważonych opakowań. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane