P3 nabywa kolejne działki na terenie Polski. Co zostanie na nich wybudowane?

2022-03-04
P3 nabywa kolejne działki na terenie Polski. Co zostanie na nich wybudowane?

P3, jeden z wiodących deweloperów na rynku logistycznym, kontynuuje zakup działek położonych w różnych częściach Polski. Są one wybierane na podstawie określonych czynników, takich jak lokalizacja i dostęp do szlaków komunikacyjnych, i staną się terenami pod budowę kolejnych nieruchomości, które wzbogacą portfolio firmy – informuje JARTOM Real Estate.

Przygotowania do budowy nowoczesnych magazynów

W posiadaniu P3 znalazły się trzy nowe działki. Największą powierzchnią, która wynosi 14 ha, dysponuje ta znajdująca się w obszarze Bydgoskiego Parku Technologicznego. Powstanie na niej magazyn o imponującym metrażu wynoszącym 70 000 m2. Kolejny obszar położony jest nieopodal Międzynarodowego Portu Lotniczego we Wrocławiu. Tutaj P3 zyska obiekt o wielkości 18 500 m2. Ostatnia działka znajduje się w Łodzi i stanie się lokalizacją dwóch budynków o całkowitej powierzchni przekraczającej 44 000 m2. Wszystkie te inwestycje posłużą usprawnieniu wielu procesów logistycznych i zwiększeniu obrotów oraz poszerzeniu skali prowadzonej działalności. Stanowią odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie rynku, który przejawia duże zainteresowanie nowoczesnymi magazynami. JARTOM oferuje wolne i planowane magazyny P3.

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU