Otwarcie pierwszego Centrum Dystrybucji dla sieci KiK w Polsce

W Rabowicach w gminie Swarzędz otwarte zostało pierwsze Centrum Dystrybucji dla sieci handlowej KiK w Polsce. Inwestycja zarządzana i prowadzona jest przez nowo utworzoną spółkę LSK Polska. - informuje JARTOM Real Estate

Pierwsze Centrum Dystrybucyjne KiK w Polsce

Nowo utworzona spółka LSK Polska, która jest spółką córką KiK TEXTILIEN & NON - FOOD GMBH, właściciela sieci KiK, jest odpowiedzialna za inwestycję i funkcjonowanie nowego centrum dystrybucyjnego. Jest to pierwsze w naszym kraju, a trzecie w Europie centrum dystrybucyjne KiK. Nowy obiekt zajmuje powierzchnię 40 tys. mkw. i został oficjalnie otwarty 5 grudnia w Rabowicach w gminie Swarzędz. Już w styczniu 2024 ruszyły pierwsze wysyłki towarów z Rabowic do sklepów KiK w Polsce. Otwarcie nowego obiektu to następstwo dynamicznej ekspansji sieci KiK w naszym kraju — obecnie działa tu aż 460 sklepów stacjonarnych marki, a sieć widzi dalszy potencjał rozwoju.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate dołożymy wszelkich starań, aby zaproponować najlepszą dla Twojej firmy ofertę hali pod magazynowanie lub produkcję. Oprócz staranności oferujemy skuteczność, elastyczność, sprawczość i 30 letnie doświadczenie na rynku magazynowym.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane