Otwarcie nowej sortowni - usprawnienie pracy Poczty Polskiej w Opolu

Poczta Polska otworzyła nowy magazyn logistyczno-magazynowy przy ulicy Wspólnej w Opolu. Inwestycja ta ma na celu usprawnienie pracy Poczty Polskiej, w szczególności placówek obsługujących powiat opolski i stolicę regionu.- informuje JARTOM Real Estate

Nowa inwestycja Poczty Polskiej

Dotychczas sortowanie przesyłek z powiatu opolskiego odbywało się w oddziale Poczty Polskiej nr 1 przy ulicy Krakowskiej w Opolu. Lokalizacja ta była niewystarczająca pod względem powierzchni oraz warunków transportowych. Duże, 24-tonowe samochody nie mogły tam wjeżdżać, co stanowczo utrudniało pracę. Otwarcie nowej sortowni sprawi, że praca pocztowców będzie dużo bardziej efektywna i sprawniejsza, a czas doręczenia przesyłek ulegnie skróceniu. Nowootwarta sortownia ma powierzchnię 1,8 tys. mkw i kosztowała ponad milion złotych. Została ona wyposażona w nowoczesny sprzęt i maszyny ułatwiające pracę.

Informacje o JARTOM Real Estate

Zespół JARTOM Real Estate to ludzie, którzy z pasją i zaangażowaniem uczestniczą w całym procesie przygotowania procesu zmiany magazynu. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam na profesjonalną obsługę klienta, która jest dla nas priorytetem. Z przyjemnością doradzimy w doborze właściwej hali magazynowej. Z nami wynajmiesz, kupisz lub zbudujesz.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane