Otwarcie nowej fabryki pomp ciepła we Wrocławiu coraz bliżej

Trwają ostatnie prace budowlane na terenie nowej fabryki pomp ciepła położonej we Wrocławiu. Zastąpi ona zakład należący do Volvo, który kończy swoją działalność w tym mieście – informuje JARTOM Real Estate.

Zakład produkcyjny miejscem pracy dla setek osób

Inwestor, szwedzka firma Aira, dokona adaptacji istniejących już hal oraz dostosuje obiekt do swoich potrzeb. Aktualnie pracuje nad budową pierwszej linii produkcyjnej, przewidując dalsze kroki mające na celu dynamiczny rozwój fabryki. Plany przewidują wytworzenie 5 milionów pomp ciepła w ciągu najbliższych dziesięciu lat. To imponujący cel, który wymaga zaangażowania i stosownych mocy wytwórczych. Nie dziwi więc, że przedsiębiorstwo zajęło się już poszukiwaniem pracowników. W placówce znajdzie zatrudnienie kilkaset osób dysponujących różnymi umiejętnościami i kwalifikacjami. Aira nie ukrywa, że zamierza pozyskać część dotychczasowych pracowników Volvo. Wszystko wskazuje na to, że zakład zostanie oddany do użytku w połowie bieżącego roku.  

Informacje o JARTOM Real Estate

Oczekujesz indywidualnego podejścia? Szytej na miarę strategii działania? Tak właśnie działamy w JARTOM Real Estate. Tego nas nauczyło 30 letnie doświadczenie na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Wybierzemy dla Ciebie optymalną powierzchnię magazynową lub produkcyjną.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane