Otwarcie nowego składu budowlanego Bricomarché w Gorzycach

W Gorzycach otwarto ogromny skład budowlany Bricomarché, który będzie zaopatrywał sklepy sieci oraz klientów. - informuje JARTOM Real Estate

Otwarcie nowego składu budowlanego

Bricomarché, sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych, otworzyła właśnie duży skład budowlany w Gorzycach w powiecie tarnobrzeskim. Skład ten będzie zaopatrywał sklepy sieci oraz będzie dostarczał produkty bezpośrednio do klientów, którzy złożą zamówienie wraz z dostawą do miejsca inwestycji. Poprzedni skład działał w miejscowości Stale koło Tarnobrzegu. Sieć zdecydowała się na przeniesienie składu do Gorzyc ze względu na lepsze warunki techniczne. Nowy skład to aż 8 tys. mkw placu do składowania materiałów budowlanych takich jak cegły i kostka brukowa, a także zadaszona wiata o powierzchni 1,2 tys. mkw. Nowy obiekt umożliwi firmie zwiększenie stanów magazynowych, dzięki czemu będzie jeszcze szybciej reagować na oczekiwania i potrzeby klientów.

Informacje o JARTOM Real Estate

Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane