Otwarcie nowego centrum logistycznego należącego do Żabki coraz bliżej

Już wkrótce zostanie oddane do użytku nowe centrum logistyczne, którego właścicielem jest Żabka Polska. Będzie posiadało imponującą powierzchnię sięgającą  60 000 m2 i stanie się jednym z najbardziej innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie obiektów tego rodzaju na terenie Europy – informuje JARTOM Real Estate.

Magazyny, mroźnie, chłodnie i wiele innych

Na lokalizację wybrano okolice Radzymina, nieopodal Warszawy. Centrum jest budowane w formule BTS, a co za tym idzie, będzie w pełni dopasowane do potrzeb marki. Zaowocuje to usprawnieniem wielu procesów logistycznych oraz optymalizacją wykonywania poszczególnych zadań. Znajdą się w nim zautomatyzowane magazyny, chłodnie, mroźnie oraz zaplecze biurowe. Budynek będzie przyjazny środowisku – cała energia niezbędna do jego funkcjonowania będzie pochodziła z odnawialnych źródeł. Już teraz wiadomo, że ta inwestycja to spory impuls dla lokalnej gospodarki. Pracę w placówce znajdzie ponad 600 osób, które mogą wybierać spośród takich stanowisk, jak między innymi: mechanik, operator utrzymania ruchu, magazynier, koordynator zmian, czy kierownik realizacji wysyłki. Atrakcyjne zarobki, liczne benefity i stabilność zatrudnienia z pewnością sprawią, że chętnych nie zabraknie. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane