OrganikAgro Foods planuje budowę nowej hali produkcyjno-magazynowej wraz z suszarnią. Co będzie w niej wytwarzane?

Największy i najnowocześniejszy producent zbóż ekspandowanych w Polsce, czyli firma OrganikAgro Foods, planuje nową inwestycję. Producent wybuduje nowoczesną halę produkcyjno-magazynową w woj. łódzkim- informuje JARTOM Real Estate

Rozbudowa zaplecza produkcyjnego i wprowadzenie do produkcji nowego asortymentu

W województwie łódzkim, w miejscowości Dobroń wybudowana zostanie nowoczesna hala firmy OrganikAgro Foods, specjalizującej się w produkcji zbóż ekspandowanych. Hala pełnić będzie funkcję produkcyjno-magazynową i zostanie przystosowana do specyficznych wymagań branży spożywczej. W skład linii technologicznej do ekstruzji i powlekania wchodzić będzie nowoczesna suszarnia, zapewniająca wysoką jakość wytwarzanych produktów. Rozbudowa zaplecza produkcyjnego pozwoli firmie OrganikAgro Foods na zwiększenie konkurencyjności na rynku, a także na wprowadzenie do sprzedaży nowego asortymentu. W nowej hali w Dobroniu produkowane będą 3 nowe gruby ekologicznych produktów: ekstrudaty(dla branży B2B), clustersy oraz produkty śniadaniowe (takie jak m.in. muesli).

Informacje o JARTOM Real Estate

Transakcja zakupu lub wynajmu hali magazynowej, czy produkcyjnej jest bardzo skomplikowana i wymaga uzgodnienia dziesiątek, a może i setek spraw. Każda duża nieruchomość jest specyficzna. W JARTOM Real Estate opracowujemy indywidualny plan zakupu lub wynajmu dla każdego Klienta.


JARTOM Real Estate<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane