Orange sprzedaje działki w okolicy lotniska Chopina. Co tam powstanie?

Orange planuje sprzedać nieruchomość przy ulicy Szyszkowej 46 w Warszawie. To świetna lokalizacja na parkingi, gdyż działki te znajdują się niedaleko Lotniska Chopina. - informuje JARTOM Real Estate

Działki na sprzedaż

Orange zdecydowało się sprzedać działki przy ul. Szyszkowej w Warszawie. Na działkach w przyszłości powstać mogłyby parkingi dla podróżnych korzystających z Lotniska Chopina. Duża powierzchnia terenu pozwala na zbudowanie zarówno parkingów na wolnym powietrzu, jak i parkingów piętrowych, co umożliwi maksymalizację zysku przyszłego inwestora i pomieszczenie większej liczby samochodów. Bliskość lotniska sprawia, że parking byłby łatwo dostępny dla podróżnych, którzy mogliby zostawić swoje samochody w monitorowanym i bezpiecznym miejscu na czas podróży. Orange podkreśla, że sprzedaż tej nieruchomości otwiera możliwość wykorzystania terenu w sposób efektywny i zyskowny, pozwalając na rozwój biznesu związanego z parkingami czy usługami z nimi związanymi.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate realizujemy projekty od A do Z rozpoczynając od przeglądu rynku magazynowego, poprzez pełen proces negocjacji, a kończąc na współpracy wieloletniej w zakresie zapotrzebowania Klienta na powierzchnię magazynową i produkcyjną.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane