Orange inwestuje w budowę sieci 5G w zakładzie produkcyjnym firmy Miele

2021-04-07
Orange inwestuje w budowę sieci 5G w zakładzie produkcyjnym firmy Miele

Fabryka specjalizująca się w produkcji urządzeń AGD należąca do firmy Miele stanie się miejscem, w którym Orange zbuduje sieć 5G. Powierzchnia zakładu produkcyjnego, która wynosi 6 000 m2 zapewni słynnemu operatorowi telekomunikacyjnemu duże pole do popisu w zakresie tej odważnej inwestycji – informuje JARTOM Real Estate. 

Wiele zalet budowy sieci 5G w zakładzie produkcyjnym

Sieć działająca w paśmie 3,6 GHz powstanie w fabryce mieszczącej się w Ksawerowie, nieopodal Łodzi. Wybór tej lokalizacji jest nieprzypadkowy, bowiem Orange zrealizował już podobny projekt w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Przedsięwzięcie jest kompleksowe i obejmuje wykonanie instalacji, a także skonfigurowanie sieci i bieżące dbanie o to, by posiadała ona wysokie parametry. Efektem będzie zasięg w 5G oraz LTE. Pozwoli to na usprawnienie wielu procesów logistycznych i zwiększenie efektywności pracy rozmaitych przedsiębiorstw, które bazują na nowoczesnych technologiach. To również korzyść dla osób prywatnych, które pozostają w łączności z licznym gronem ludzi. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU