Optisofa buduje zakład produkcyjny w Andrychowie. Co będzie w nim powstawać?

2022-05-13
Optisofa buduje zakład produkcyjny w Andrychowie. Co będzie w nim powstawać?

Rozpoczęły się prace budowlane, których celem jest powstanie nowego zakładu produkcyjnego należącego do firmy Optisofa. Jako teren pod budowę wybrano działkę o powierzchni 1,5 hektara zlokalizowaną w Andrychowie, którą marka nabyła od gminy – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa fabryki kolejną inwestycją w strefie ekonomicznej w Andrychowie

Przedsięwzięcie posiada kompleksowy charakter, dlatego obejmuje nie tylko budowę fabryki w której produkowane będą meble tapicerowane, ale także zaplecze biurowe oraz część wystawową. Obiekt będzie składał się z dwóch części o łącznej wielkości 6 700 m2. Plany uwzględniają również zagospodarowanie gruntów przylegających do nieruchomości poprzez utworzenie parkingów, sieci dróg wewnętrznych oraz chodników. Wszystko po to, by usprawnić wiele procesów logistycznych. Przewiduje się, że prace potrwają do czerwca przyszłego roku. Warto podkreślić, że Optisofa to kolejne przedsiębiorstwo, które zdecydowało się na zainwestowanie w andrychowskiej strefie ekonomicznej. Wcześniej zrobiła to firma Techplast, co sprawia, że lokalna gospodarka może wiele na tym zyskać. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU