Opole coraz atrakcyjniejsze dla inwestorów. Dobiegła końca budowa nowej hali magazynowo – produkcyjnej

2022-05-17
Opole coraz atrakcyjniejsze dla inwestorów. Dobiegła końca budowa nowej hali magazynowo – produkcyjnej

Strefa ekonomiczna w Opolu się rozrasta. Wybudowano tam kolejną halę o charakterze magazynowo – produkcyjnym, która posiada imponującą powierzchnię użytkową sięgającą 20 000 m2 – informuje JARTOM Real Estate.

Hala stanie się sporym impulsem dla lokalnej gospodarki

Za realizację inwestycji odpowiedzialna jest firma CTPark, która przeznaczyła na ten projekt dwanaście milionów Euro. Został on starannie przemyślany tak, by prowadzona w nim działalność była jak najbardziej zoptymalizowana i dopasowana do współczesnych potrzeb rynku. Obiekt jest dostosowany do realizowania w nim zadań z zakresu logistyki, magazynowania oraz produkcji. Pozwala to więc przypuszczać, że jego uruchomienie będzie dużą szansą dla lokalnego rynku pracy i szeroko pojętej gospodarki. Dużym atutem jest znakomita lokalizacja. Niespełna cztery kilometry dzielą go od centrum miasta, a niewielka odległość od autostrady A4 i kilku dróg krajowych, co zapewni płynny transport i zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych. Warto podkreślić, że nie jest to pierwszy tego rodzaju obiekt, który posiada w swoim portfolio CTPark uchodzący za jednego z wiodących deweloperów magazynowych na terenie Europy Środkowo – Wschodniej. Można więc przypuszczać, że przyszłość przyniesie kolejne takie inwestycje.     

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe. JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU