Operator logistyczny FIEGE będzie obsługiwał magazyn LORENZ SNACK-WORLD LOGISTICS w Stanowicach

2021-06-09
Operator logistyczny FIEGE będzie obsługiwał magazyn LORENZ SNACK-WORLD LOGISTICS w Stanowicach

Firma LORENZ SNACK-WORLD LOGISTICS zdecydowała się na rozpoczęcie współpracy z operatorem logistycznym FIEGE. Operator będzie zajmował się kompleksową obsługą magazynu przyprodukcyjnego w Stanowicach. - informuje JARTOM Real Estate

Obsługa procesów magazynowych i ich optymalizacja

LORENZ SNACK-WORLD LOGISTICS to producent branży spożywczej, o ugruntowanej pozycji, specjalizujący się w produkcji słonych przekąsek, takich jak Crunchips, czy Monster Munch. Produkty firmy dostępne są w sprzedaży w całej Polsce i cieszą się dużą popularnością wśród klientów. W związku z ciągłym rozwojem firmy oraz sukcesywnie zwiększającym się wolumenie sprzedaży producent podjął decyzję o rozpoczęciu współpracy z operatorem logistycznym, który wesprze firmę w procesie zarządzania magazynem. Obsługa procesów logistycznych przez firmę FIEGE pozwoli na utrzymanie najwyższej jakości obsługi klientów oraz terminowości dostaw przy zwiększającej się sprzedaży i wolumenie produkcji. Przedmiotem współpracy jest obsługa magazynu w Stanowicach koło Wrocławia, który znajduje się tuż przy zakładzie produkcyjnym firmy.

Informacje o JARTOM Real Estate

Dzięki całościowemu wsparciu Twojej firmy możesz wybrać w JARTOM Real Estate pakiet usług dostosowany do Twoich potrzeb przy zakupie lub najmie hal magazynowych i produkcyjnych. Porównaj ofertę całego rynku magazynów w Polsce.


JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU