Operator logistyczny DSV Solutions wynajął powierzchnię magazynową w Ożarów Logistics Center II

2021-05-24
Operator logistyczny DSV Solutions wynajął powierzchnię magazynową w Ożarów Logistics Center II

Operator logistyczny DSV Solutions podpisał umowę najmu powierzchni magazynowej w obiekcie Ożarów Logistics Center II. Firma wynajęła aż 3,3 tys. mkw powierzchni.- informuje JARTOM Real Estate.

Operator logistyczny wynajął halę magazynową pod klienta z branży farmaceutycznej

DSV Solutions to prężnie rozwijający się podmiot działający na rynku usług logistycznych. Magazyn , który firma wynajęła w obiekcie Ożarów Logistics Center II będzie dedykowany pod obsługę konkretnego klienta z branży farmaceutycznej. Firma działa w Polsce od 25 lat, rozbudowując sieć magazynów, tak by świadczone usługi pozostały na niezmiennie wysokim poziomie, mimo coraz większej ilości obsługiwanych klientów. DSV Solutions zdecydował się na park logistyczny w Ożarowie ze względu na odpowiednią specyfikację techniczną, która pozwala na prowadzenie na jego terenie hurtowni farmaceutycznej. Ponadto park w  Ożarowie cechuje atrakcyjna lokalizacja oraz bliska odległość od autostrady A2. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU